Sekcje>lekkoatletyka

ZAPRASZAMY NA TRENINGI SEKCJI LA OŚ AZS w POZNANIU

 

Trenerzy sekcji:

  • Jan Grenda – konkurencje wytrzymałościowe, biegi średnie, chód K i M, trener ZKN
    tel.: 501-020-454
  • Robert Rejewski – sprint, płotki K i M
    tel.: 509-903-249, mail: robert.rejewski@gmail.com
  • Tadeusz Osik – sprint K i M – trener Kadry Narodowej PZLA
    tel.: 608-551-328
  • Roman Biedermann – sprint K i M
    tel.: 501-275-867
  • Jacek Biernacki – rzuty K i M
    tel.: 608-450-229, mail: biernacki.j@wp.pl
  • Czesław Cybulski – rzuty K i M – trener Kadry Narodowej PZLA
  • Edward Motyl – sprint (400m), biegi średnie i długie K i M, asystent trenera KN PZLA 400 K,
  • Ryszard Ostrowski – biegi średnie i długie K i M
  • Jarosław Jagaciak – skoki K i M, trener Kadry Narodowej PZLA

 

Charakterystyka grup zawodniczych prowadzonych przez n/w szkoleniowców sekcji:

  • Jan Grenda -grupy naborowe+ grupy juniorskie K i M ok. 15 osób
  • Robert Rejewski -grupy naborowe, juniorskie + młodzieżowe ok. 15 osób
  • Tadeusz Osik – grupy młodzieżowca + seniora ok. 10 osób
  • Roman Biedermann -grupy naborowe, juniorskie + młodzieżowiec ok. 15 osób
  • Jacek Biernacki -grupy naborowe, juniorskie ok. 8 osób
  • Czesław Cybulski -grupy młodzieżowca, seniora
  • Edward Motyl – grupy juniorskie, młodzieżowca i seniora
  • Ryszard Ostrowski – grupy młodzieżowca i seniora
  • Jarosław Jagaciak – grupy juniorskie, młodzieżowca i seniora

 

Posiadamy silną sekcję weteranów – medaliści MP, ME

 

Miejsca treningów:

  • stadion AZS przy ul.Pułaskiego
  • hala oraz siłownia AZS przy ul.Pułaskiego
  • stadion POSIR ul. Warmińska 1
  • stadion AWF ul. Królowej Jadwigi

Godziny treningów:

  • w okresie zimowym hala AZS – od poniedziałku do piątku godz. 17.00-19.00 lub 18.00 – 20.00
  • siłownia ul. Pułaskiego – od poniedziałku do piątku godz. 15.00 – 18.00 (trener J. Biernacki)
  • w okresie letnim stadion AZS – od poniedziałku do piątku 16.00-17.30
  • stadion POSIR – wtorek, środa, piątek, sobota (trenerzy E. Motyl, R. Rejewski, J. Grenda)
  • również stadion AWF – wtorek, środa, piątek 16.00-19.00, sobota 10,30 – 13.00 (trenerzy T. Osik, R. Biedermann)

 

 

Reprezentanci Kraju, w tym reprezentanci na ME Amsterdam 2016 oraz IO RIO 2016:

  • seniorzy –Patrycja Wyciszkiewicz, Anna Jagaciak Michalska,  Żaneta Glanc, Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Agnieszka Maluśkiewicz, Adam Pawłowski, Krzysztof Grześkowiak,  Artur Zaczek, Łukasz Nowak, Robert Bryliński
  • młodzieżowcy –Martyna Galant, Kamila Ciba, Marcin Wrotyński
Młodzieżowe Centrum Sportu w Lekkiej atletyce dofinansowane jest ze środków publicznych Miasta Poznań.
sponsorzy
EneaPoznańUrząd Marszałkowski Województwa WielkopolskiegoREBISMinisterstwo Sportu i TurstykiTALEX s.a.