o nas>zarząd klubu

azs
 
Skład Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS Poznań od 2016

Tomasz Szponder – Prezes
Emilia Ludwikowska – Sekretarz
Elżbieta Buszkiewicz-Nowak
Kacper Czarnota
Dominik Czerkawski
Karolina Dopierała
Bogusław Frasunkiewicz
Karol Hejne
Maciej Jakubowski
Jarosław Janowski
Jacek Jóźwiak
Grzegorz Kapitan
Michał Klauziński
Paweł Leszek Klepka
Grzegorz Kobus
Henryk Kuligowski
Tomasz Łodygowski
Antoni Małecki
Jacek Muzolf
Agnieszka Napieralska
Tadeusz Osik
Zenon Piątek
Janusz Przybylski
Zbigniew Rachwalski
Robert Sadurski
Wojciech Skrzypczak
Przemysław Strach
Łukasz Stypa
Piotr Szafarkiewicz
Agata Ślusarek
Wojciech Weiss
Ryszard Wryk

 
Komisja Rewizyjna:

Paweł Adler
Mirosław Czubiński
Jerzy Filipiak
Paweł Kowalski
Aleksander Matuszewski
Wojciech Wiese

 
Sąd Koleżeński:

Janusz Grzeszczuk
Czesław Konieczny
Zbigniew Lubański
Sylwester Majewski
Karol Telenga

 
azs
 
Skład Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS Poznań 2013-2015

Tomasz Szponder – Prezes
Piotr Banaszyk
Elżbieta Buszkiewicz-Nowak
Martyna Ciuksza
Kacper Czarnota
Karolina Dopierała
Mirosław Drozdowski
Bogusław Frasunkiewicz
Roman Haber
Karol Hejne
Jacek Jóźwiak
Piotr Jur
Michał Klauziński
Grzegorz Kobus
Henryk Kuligowski
Piotr Kuś
Tomasz Łodygowski
Antoni Małecki
Wiesław Mikołajczak
Jacek Muzolf
Tadeusz Osik
Zenon Piątek
Janusz Przybylski
Łukasz Stypa
Robert Sznura
Katarzyna Świerczak
Piotr Szafarkiewicz
Wojciech Weiss
Mikołaj Weymann
Ryszard Wryk
Maciej Jakubowski

 
Komisja Rewizyjna:

Adler Paweł
Filipiak Jerzy
Kowalski Paweł
Matuszewski Aleksander
Olejniczak Waldemar
Sibert Mariusz

 
Sąd Koleżeński:

Konieczny Czesław
Liszkowski Wojciech
Majewski Sylwester
Szafarkiewicz Stanisław
Telenga Karol

 
azs
 
Skład Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS Poznań 2011-2013:

Tomasz Szponder – Prezes Zarządu
Banaszyk Piotr
Buszkiewicz – Nowak Elżbieta
Czarnota Kacper
Drozdowski Mirosław
Gajewski Piotr
Galanek Kamil
Hejne Karol
Jóźwiak Bogna
Jóźwiak Jacek
Jur Piotr
Kapitan Grzegorz
Klepka Paweł Leszek
Kobuz Grzegorz
Kujawa Michał
Kuligowski Henryk
Kuś Piotr
Łodygowski Tomasz
Małecki Antoni
Mikołajczak Wiesław
Muzolf Jacek
Nowakowski Mikołaj
Piątek Zenon
Przybylski Janusz
Putz Piotr
Stypa Łukasz
Szafarkiewicz Piotr
Weiss Wojciech
Weymann Mikołaj
Wryk Ryszard
Wysocka Elżbieta

 
Komisja Rewizyjna:

Adler Paweł
Filipiak Jerzy
Gogolewski Bartosz
Kowalski Paweł
Olejniczak Waldemar
Zdunek Joanna

 
Sąd Koleżeński:

Drygas Włodzimir
Liszkowski Wojciech
Majewski Sylwester
Szafarkiewicz Stanisław
Telenga Karol

sponsorzy
EneaPoznańUrząd Marszałkowski Województwa WielkopolskiegoREBISMinisterstwo Sportu i TurstykiTALEX s.a.